Sveiki, aš vardu Vilma. Nuo seniai turėjau didelę problemą, GERL vargino daug metų. Gydymas medikamentais, dietomis nepadėjo. Liga buvo pažengusi tiek, kad miegoti galėdavau tik sėdėdama, gerklė būdavo išgraužta nuo rūgšties, ją pastoviai skaudėdavo, nuo to užkimo balsas, stemplėje atsirado žaizdos, sirgau pleuritu, nes rūgštis užpildavo kvėpavimo takus. 2007 metais gydytojas Antanas Mickevičius atliko operaciją. Po jos visi simptomai dingo, praėjo jau 13 metų, per tą laiką gimė trys vaikučiai ir net nėštumo metu nejutau jokių GERL simptomų. Valgau viską be baimės. Labai ačiū gydytojui, operacijos dėka gryžau į pilnavertį gyvenimą🙂

2020-02-25Gerbiamas, prof. med. dr. Antanai Mickevičiau,

Jūsų pacientė Irena siunčia nuoširdžią padėką už suteiktą galimybę gyventi be problemos, kankinusios dešimt metų.
Dešimt metų vargino gastroezofaginio refliukso liga ir skrandžio išvarža. Per dešimt metų suvalgyta nemažai tablečių, naudotos įvairiausios netradicinės medicinos priemonės, dietos, ieškojau kitų medikų pagalbos. Bet niekas nedavė teigiamų rezultatų, savijauta buvo apgailėtina.
Dėkinga internetui ir profesoriui Antanui Mickevičiui, kad pati jį suradau. Po konsultacijos “Chirurgijos klinikoje”, sutikau su profesoriaus rekomendacijomis operuoti apatinį stemplės rauką ir skrandžio išvaržą. Neslėpsiu, kiekvienas chirurginis įsikišimas, kelia nerimą, tačiau, malonus bendravimas ir auksinės profesoriaus rankos sugrąžino gyvenimo džiaugsmą. Valandą trukusi operacija pakeitė viską. Operacija pavyko, praėjo du mėnesiai po operacijos,  jaučiuosi kaip naujai gimusi. Kada gerai jautiesi, dešimties metų kančia užsimiršo labai greitai, o ir prisiminti nesinori. Automatiškai kyla klausimas, ar kiti pacientai žino, kad turim Kaune tokį nuostabų gydytoją? Ar tikrai jie nežino, kad yra pagalba ne vien tik vaistai? Didelis procentas žmonijos turi šią problemą, manau, Lietuvos žmonės ne išimtis. Visiems linkėčiau kreiptis ir susilaukti profesoriaus Antano Mickevičiaus profesionalios pagalbos.

Profesoriui linkiu kuo didžiausios sėkmės padedant pacientams pasijusti laimingiems po jo auksinių rankų prisilietimo.

Su didžiausia pagarba, be galo dėkinga Jūsų  pacientė Irena, 2019-10-07


Dėkoju prof. Antanui Mickevičiui ir jo komandai už pagalbą atliekant skrandžio išvaržos operaciją. Savijauta puiki! Taip pat dėkoju visos klinikos Kaune personalui. Aukščiausio lygio aptarnavimas. AČIŪ!

Žilvinas, 2018-06-21


Norėjau labai padėkoti už sėkmingai atliktą antirefliuksinę operaciją. Dabar jaučiuosi kur kas geriau, rėmuo negraužia, nereikia gerti vaistų. Džiaugiuosi, kad viskas pavyko. Pasidaryti tokią operaciją rekomendavau dar keliems savo pažįstamiems, kurie turi tas pačias problemas. Linkėjimai chirurgui Antanui Mickevičiui ir kuo didžiausios sėkmės visam kolektyvui. Dar kartą dėkoju.

Justinas, 2018-03-13


2017 m. birželio mėn. kreipiausi į prof. dr. Antaną Mickevičių konsultacijai dėl užsitęsusios refliukso problemos gydantis vaistais, kadangi vis jaučiau ligos simptomus. Atidžiai išklausęs, profesorius parekomendavo išsitirti virškinimo sistemą. Išsityrus paaiškėjo, kad yra stemplės komplikacijų. Dėl ko ir buvo parekomenduota fundoplikacijos operacija. Operacija praėjo puikiai, atstatomasis periodas buvo labai greitas. Dabar praėjo trys mėnesiai po operacijos ir jaučiuosi gerai, o svarbiausia, kad nereikia vartoti vaistų. Nuoširdžiai dėkoju prof. dr. Antanui Mickevičiui ir jo kolegoms už kvalifikuotą pagalbą ir rūpestį.

Dainius B., 2017-10-23


2016 m. spalio mėn. 28 d. dariausi “Nissen” fundoplikaciją pas prof. dr. Antaną Mickevičių. Esu jau geri penki mėnesiai po operacijos, jaučiuosi daug geriau. Todėl noriu pasakyti Ačiū gydytojui. O žmonėms, kurie stipriai kenčia nuo gastroezofaginio refliukso pasikonsultuoti su prof. dr. Antanu Mickevičiumi ar kitu geru specialistu dėl tolimesnio gydymo. Aš asmeniškai rekomenduoju būtent šį gydytoją.

Mantas Z., 2017-04-07


Gerb. profesorius Antanas Mickevičius, atidžiai išklausė mano virškinimo sistemos problemas ir išsamiai išaiškino gydymo galimybes. Esu dvi savaitės po operacijos, jaučiuosi puikiai ir galiu tik pasidžiaugti, kad Lietuvoje turime tokį gydytoją, kaip profesorius Antanas Mickevičius, į kurį galime kreiptis ir sulaukti kvalifikuotos pagalbos.
Sėkmės Jums ir Ačiū.

Ilona B., 2015-01-20