Dėkoju prof. Antanui Mickevičiui ir jo komandai už pagalbą atliekant skrandžio išvaržos operaciją. Savijauta puiki! Taip pat dėkoju visos klinikos Kaune personalui. Aukščiausio lygio aptarnavimas. AČIŪ!

Žilvinas, 2018-06-21


Norėjau labai padėkoti už sėkmingai atliktą antirefliuksinę operaciją. Dabar jaučiuosi kur kas geriau, rėmuo negraužia, nereikia gerti vaistų. Džiaugiuosi, kad viskas pavyko. Pasidaryti tokią operaciją rekomendavau dar keliems savo pažįstamiems, kurie turi tas pačias problemas. Linkėjimai chirurgui Antanui Mickevičiui ir kuo didžiausios sėkmės visam kolektyvui. Dar kartą dėkoju.

Justinas, 2018-03-13


2017 m. birželio mėn. kreipiausi į prof. dr. Antaną Mickevičių konsultacijai dėl užsitęsusios refliukso problemos gydantis vaistais, kadangi vis jaučiau ligos simptomus. Atidžiai išklausęs, profesorius parekomendavo išsitirti virškinimo sistemą. Išsityrus paaiškėjo, kad yra stemplės komplikacijų. Dėl ko ir buvo parekomenduota fundoplikacijos operacija. Operacija praėjo puikiai, atstatomasis periodas buvo labai greitas. Dabar praėjo trys mėnesiai po operacijos ir jaučiuosi gerai, o svarbiausia, kad nereikia vartoti vaistų. Nuoširdžiai dėkoju prof. dr. Antanui Mickevičiui ir jo kolegoms už kvalifikuotą pagalbą ir rūpestį.

Dainius B., 2017-10-23


2016 m. spalio mėn. 28 d. dariausi “Nissen” fundoplikaciją pas prof. dr. Antaną Mickevičių. Esu jau geri penki mėnesiai po operacijos, jaučiuosi daug geriau. Todėl noriu pasakyti Ačiū gydytojui. O žmonėms, kurie stipriai kenčia nuo gastroezofaginio refliukso pasikonsultuoti su prof. dr. Antanu Mickevičiumi ar kitu geru specialistu dėl tolimesnio gydymo. Aš asmeniškai rekomenduoju būtent šį gydytoją.

Mantas Z., 2017-04-07


Gerb. profesorius Antanas Mickevičius, atidžiai išklausė mano virškinimo sistemos problemas ir išsamiai išaiškino gydymo galimybes. Esu dvi savaitės po operacijos, jaučiuosi puikiai ir galiu tik pasidžiaugti, kad Lietuvoje turime tokį gydytoją, kaip profesorius Antanas Mickevičius, į kurį galime kreiptis ir sulaukti kvalifikuotos pagalbos.
Sėkmės Jums ir Ačiū.

Ilona B., 2015-01-20