Pirmoji konsultacija

Atvykus konsultacijai, prof. med. dr. Antanas Mickevičius prašys papasakoti apie Jus varginančius simptomus, gyvenimo būdą, valgymo įpročius, ligas, kuriomis sirgote praeityje ar sergate. Jeigu Jums buvo atlikti tyrimai (skrandžio endoskopinis tyrimas), galintys suteikti papildomos informacijos apie ligą, stenkitės turėti jų rezultatų aprašymą. Po pokalbio profesorius paaiškins Jums apie gastroezofaginio refliukso ligos diagnostikos ir gydymo metodus, kartu su Jumis sudarys individualų tyrimų ir gydymo planą, atsižvelgiant į Jūsų gyvenimo būdą, įpročius. Bus išsamiai paaiškinta apie visų tyrimų specifiką, planuojamą iš jų gauti informaciją.

Pakartotinės konsultacijos

Pradėjus gydymą medikamentais, efektas tikėtinas po 2 – 3 savaičių nuo gydymo pradžios. Simptomų išnykimo greitis priklauso nuo ligos išreikštumo ir individualių organizmo ypatybių. Iškilus papildomiems neaiškumams gydymo metu, galėsite pakartotinai konsultuotis Jums patogiu laiku. Daugeliu atvejų, praėjus 2 – 3 mėnesiams nuo gydymo pradžios, rekomenduojame kontrolinį stemplės ir skrandžio endoskopinį tyrimą, kurio metu objektyviai įvertinama pakitimų stemplėje ir skrandyje dinamika. Jei medikamentinio gydymo efektas nepakankamas arba vargina pašaliniai vaistų vartojimo reiškiniai, Jums gali būti pasiūlytas chirurginis GERL gydymo metodas. Labai svarbu prisiminti, jog, atėjus laikui apsispręsti, ar Jūs pageidaujate chirurginės operacijos, turėsite daug laiko paklausti gydytojo visų rūpimų klausimų ir susidaryti savo asmeninę nuomonę.

Operacijos diena

Operacijos dieną negalima gerti ir valgyti. Prieš patenkant į operacinę, Jus apžiūrės gydytojas anesteziologas, atsakingas už nuskausminimą operacijos metu. Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Gydytojas chirurgas dar kartą paaiškins Jums planuojamos operacijos esmę ir atsakys į Jūsų klausimus. Šiek tiek jaudintis prieš operaciją yra normalu, bet mes stengsimės, kad Jūs jaustumėtės saugiai ir patogiai.

Po operacijos

Po operacijos pabūsite intensyvaus stebėjimo palatoje. Susilpnėjus nuskausminamųjų medikamentų poveikiui, galite justi skausmą, kuris bus numalšintas papildomai skiriant nuskausminamųjų vaistų. Dauguma pacientų po operacijos ligoninėje praleidžia 1 dieną. Po operacijos prof. med. dr. Antanas Mickevičius Jus apžiūrės, įvertins ir aptars Jūsų sveikatos būklę. Išrašant iš klinikos, bus suteikta specifinė informacija apie maitinimąsi, fizinį aktyvumą pirmomis savaitėmis po operacijos.

Pooperacinis stebėjimas

Po kelių mėnesių mes prašysime Jus atvykti dar vienai konsultacijai. Šios konsultacijos metu bus aptarta Jūsų savijauta, esant reikalui, atlikti papildomi tyrimai. Iškilus netikėtiems klausimams ar problemoms, galėsite susisiekti telefonu ar elektroniniu paštu.